Novinky o Běhu Kovohutěmi - rok 2006

Výsledky 36. ročníku Běhu Kovohutěmi

29.05.2009

Zde můžete shlédnout výsledkové tabulky 36. ročníku Běhu Kovohutěmi

 

 

 

Fotografie z 36. ročníku Běhu Kovohutěmi

11.09.2006

Zde můžete shlédnout fotky z 36. ročníku Běhu Kovohutěmi

 

 

 

36. ročník Běhu Kovohutěmi

09.08.2006 Atletický oddíl Kovohutě Příbram zve opět po roce všechny příznivce atletiky do Lhoty u Příbramě. V sobotu 9. září se zde uskuteční již 36. ročník Běhu Kovohutěmi, který má tradičně start a cíl na fotbalovém stadionu TJ Kovohutě, účastníka okresního přeboru v kopané.

Po dobu existence závodu si již všichni zvykli, že ranní hodiny budou patřit mládežnickým kategoriím. Letos byl začátek posunut z osmé hodiny na 8:30. Nejmladší děti až po dorostence se utkají na tratích od 200 metrů do tří kilometrů.
Hlavní závod bude odstartován dle tradice v 10:50 hodin a jako vždy bude měřit 12 322 metrů. Ještě předtím ale vyběhnou do svých závodů ženy, které poběží 2 766 m z Obecnice do Lhoty v 10 hodin, a muži-mílaři změří síly na dvojnásobné 5 532 m měřící trati ze Lhoty do Obecnice a zpět od 10:20 hodin.
Další informace včetně kompletních loňských výsledků můžete najít na internetu na /cz/beh.html případně se můžete dotázat na e-mailové adrese ředitele závodu pana Milana Tvrze ().
Tradičním hlavním partnerem Běhu jsou Kovohutě Příbram nástupnická, a. s., které jsou jediným zpracovatelem odpadů s obsahem olova (zejména olověných akumulátorů) v České republice, výrobcem olova a jeho slitin a dále zpracovatelem odpadů s obsahem drahých kovů (zlato, stříbro, palladium, platina) a odpadů z elektrických a elektronických zařízení (elektroodpadu). Společnost poskytuje ekologický servis občanům regionu, když nepřetržitě 24 hodin denně a 7 dní v týdnu vykupuje na své vrátnici vysloužilé olověné baterie za 40 Kč/ks. Po dohodě je možné odevzdat i vysloužilá elektrozařízení.